Костюм Бузковий Лєрра 06
| Verkäufer | Lesia |
| Marke: | Lesia |
| Artikelnr. | 135100000 |
| SKU : | 135100000XL |
| Verfügbarkeit | Nicht verfügbar |
-
1548.00₴
Eine Produktanfrage kann über das Formular "Kontakt mit dem Verkäufer" gestellt werden
| Verkäufer | Lesia |
| Marke: | Lesia |
| Artikelnr. | 135100000 |
| SKU : | 135100000XL |
| Verfügbarkeit | Nicht verfügbar |
Eine Produktanfrage kann über das Formular "Kontakt mit dem Verkäufer" gestellt werden
| Характеристики | |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Вироби з трикотажу, Sale, Остання ціна, Цінопад, Колекція осінь зима 2022 |
| dop_ith_category | Костюм, Велюровий , Домашній |
| dop_sezon | Осінь; Зима |
| Farbe | Фіолетовий |
| Gr??e | XL |
| Herkunftsland | Україна |
| Material | Віскоза/Целюлозні |
| Registrierungsland der Marke | Україна |
| Saison | Осінь Зима |
| Stil | Casual |
| Відсоток уцінки | 23 |
| Властивості товару Фільтрсео | Велюровий , Домашній |
| Довжина виробу | 64,8 см |
| Довжина рукава | 44,4 см |
| Категорія товару | Костюм |
| Напівобхват грудей | 62 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Особливості крою | Прямий |
| Размір моделі | XL |
| Склад | Поліестер-65% |
| Склад2 | Віскоза-25% |
| Склад3 | Еластан-10% |
