Куртка Синій Адагер
| Verkäufer | Lesia |
| Marke: | Lesia |
| Artikelnr. | 134250000 |
| SKU : | 13425000050 |
-
3348.00₴
Verfügbare Optionen
Eine Produktanfrage kann über das Formular "Kontakt mit dem Verkäufer" gestellt werden
| Verkäufer | Lesia |
| Marke: | Lesia |
| Artikelnr. | 134250000 |
| SKU : | 13425000050 |
Eine Produktanfrage kann über das Formular "Kontakt mit dem Verkäufer" gestellt werden
| Характеристики | |
| Data Fid | Так |
| dop_category | Sale, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Куртка, Джинсова, Коротка |
| dop_sezon | Літо; Весна |
| Farbe | Синій |
| G?rtel | Притачний |
| Gr??e | 50 |
| Herkunftsland | Україна |
| Material | Бавовна/Натуральні |
| Registrierungsland der Marke | Україна |
| Saison | Літо; Весна |
| Sleeve | Довгий із спущеним плечем |
| Stil | Casual |
| Відсоток уцінки | 39 |
| Візерунок | Без візерунка |
| Вид застібки | Ґудзики |
| Властивості товару Фільтрсео | Джинсова, Коротка |
| Довжина | Середня /міні |
| Довжина виробу | 51,4 см |
| Довжина рукава | 54,2 см |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Категорія товару | Куртка |
| Кишені | Відсутні |
| Колір варіації | 135690000,143980000 |
| Напівобхват грудей | 54 |
| Напівобхват стегон | 50 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Особливості крою | Прямий |
| Подія | Повсякдень, офіс |
| Размір моделі | 50 |
| Склад | Коттон-100% |
