Костюм Чорний Табо
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 064290000 |
| SKU : | 6429000042 |
-
1548.00₴
Доступні варіанти
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Чорний |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Sale, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Костюм |
| dop_sezon | Весна; Літо |
| Material | Шифон/Змішані |
| Season | Весна Літо |
| Style | Glamour |
| Відсоток уцінки | 37 |
| Довжина виробу | 101 см |
| Категорія товару | Костюм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват грудей | 47 |
| Напівобхват стегон | 65 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Размір моделі | 42 |
| Розмір | 42 |
| Склад | Віскоза-80% |
| Склад2 | Поліестер-20% |
