Куртка Молочний Адагер 01
| Seller | Lesia |
| Brand: | Lesia |
| Product Code: | 135690000 |
| SKU : | 13569000046 |
| Availability: | Out of stock |
-
3348.00₴
Available Options
You can request a product via the "Contact with the seller" form.
| Seller | Lesia |
| Brand: | Lesia |
| Product Code: | 135690000 |
| SKU : | 13569000046 |
| Availability: | Out of stock |
You can request a product via the "Contact with the seller" form.
| Specification | |
| Belt | Притачний |
| Color | Білий |
| Country of origin | Україна |
| Country of registration of the brand | Україна |
| Data Fid | Так |
| dop_category | Ні |
| dop_ith_category | Куртка, Джинсова, Коротка |
| dop_sezon | Літо; Весна |
| Material | Бавовна/Натуральні |
| Season | Літо; Весна |
| Size | 46 |
| Sleeve | Довгий із спущеним плечем |
| Style | Casual |
| Відсоток уцінки | 33 |
| Візерунок | Без візерунка |
| Вид застібки | Ґудзики |
| Властивості товару Фільтрсео | Джинсова, Коротка |
| Довжина | Середня /міні |
| Довжина виробу | 50,8 см |
| Довжина рукава | 56,2 см |
| Еластичність тканини | Відсутня |
| Категорія товару | Куртка |
| Кишені | Відсутні |
| Колір варіації | 134250000,143980000 |
| Напівобхват грудей | 54 |
| Напівобхват талії | 50 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Особливості крою | Прямий |
| Подія | Повсякдень, офіс |
| Размір моделі | 46 |
| Склад | Коттон-100% |
