Спідниця Чорний Рінна
| Seller | Lesia |
| Brand: | Lesia |
| Product Code: | 135040000 |
| SKU : | 13504000052 |
-
2028.00₴
You can request a product via the "Contact with the seller" form.
| Seller | Lesia |
| Brand: | Lesia |
| Product Code: | 135040000 |
| SKU : | 13504000052 |
You can request a product via the "Contact with the seller" form.
| Specification | |
| Color | Чорний |
| Country of origin | Україна |
| Country of registration of the brand | Україна |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Tricotag, Sale, Распродажа, Остання ціна, Цінопад, Колекція Весна Літо 2023 |
| dop_ith_category | Спідниця, Трапеція |
| dop_sezon | Весна; Літо |
| Material | ТрикотажМасло/Змішані |
| Season | Весна Літо |
| Size | 52 |
| Style | Casual |
| Відсоток уцінки | 47 |
| Візерунок | Без візерунка |
| Вид застібки | Потайна блискавка, роміщена позаду в центральному шві |
| Властивості товару Фільтрсео | Трапеція |
| Довжина | Міді |
| Довжина виробу | 86,5 см |
| Еластичність тканини | Середня |
| Категорія товару | Спідниця |
| Кишені | Відсутні |
| Напівобхват стегон | 48 |
| Напівобхват талії | 37 |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Особливості крою | Трапеція |
| Підкладка | Відсутня |
| Подія | Повсякдень, офіс |
| Размір моделі | 52 |
| Склад | Віскоза-60% |
| Склад2 | Поліестер-30% |
| Склад3 | Спандекс-10% |
| Фасон | Прямий |
