Сукня Жовтий Ерсі 3
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 085030000 |
| SKU : | 8503000042 |
-
2268.00₴
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Жовтий |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Sale, Распродажа, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Сукня |
| dop_sezon | Зима; Весна; Осінь |
| Material | Костюмка/Змішані |
| Season | Зима; Весна; Осінь |
| Style | Mix |
| Відсоток уцінки | 79 |
| Довжина виробу | 94 см |
| Довжина рукава | 43,5 см |
| Категорія товару | Сукня |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват грудей | 47 |
| Напівобхват стегон | 50 |
| Напівобхват талії | 47 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 94 см |
| Особливості крою | Трапеція |
| Размір моделі | 42 |
| Розмір | 42 |
| Склад | Поліестер-40% |
| Склад2 | Віскоза-40% |
| Склад3 | Еластан-20% |
