Блуза Чорний Кенія 6
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 088020000 |
| SKU : | 8802000046 |
-
1548.00₴
Доступні варіанти
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Чорний |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Sale, Распродажа, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Блуза, Класичні |
| dop_sezon | Осінь; Зима |
| Material | Шифон/Змішані |
| Season | Осінь Зима |
| Style | Casual |
| Відсоток уцінки | 69 |
| Властивості товару Фільтрсео | Класичні |
| Довжина виробу | 66 см |
| Довжина рукава | 42 см |
| Категорія товару | Блуза |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват грудей | 47 |
| Напівобхват стегон | 48,5 |
| Напівобхват талії | 48 |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват стегон | 105 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Особливості крою | Прямий |
| Размір моделі | 46 |
| Розмір | 46 |
| Склад | Віскоза-80% |
| Склад2 | Поліестер-20% |
