Блуза Молочний Сейва
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 071710000 |
| SKU : | 7171000042 |
-
1068.00₴
Доступні варіанти
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Білий |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Sale, Распродажа2, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Блуза, Сорочки, Класичні, З шовку |
| dop_sezon | Весна; Літо |
| Material | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Season | Весна Літо |
| Style | Casual |
| Відсоток уцінки | 66 |
| Властивості товару Фільтрсео | Сорочки, Класичні, З шовку |
| Довжина виробу | 63 см |
| Довжина рукава | 51 см |
| Категорія товару | Блуза |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Особливості крою | Прямий |
| Размір моделі | 42 |
| Розмір | 42 |
| Склад | Ацетат-50% |
| Склад2 | Шовк-40% |
| Склад3 | Поліестер-10% |
