Костюм Бузковий Дастін 252
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 140590000 |
| SKU : | 140590000S |
-
1548.00₴
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Фіолетовий |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Колекція Весна Літо 2023 |
| dop_ith_category | Костюм |
| dop_sezon | Весна; Літо |
| Season | Весна Літо |
| Відсоток уцінки | 40 |
| Довжина виробу | 88 см |
| Категорія товару | Костюм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват грудей | 55,5 |
| Напівобхват стегон | 56 |
| Обхват грудей | 103 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Размір моделі | S |
| Розмір | S |
| Склад | Віскоза-70% |
| Склад2 | Поліестер-20% |
| Склад3 | Еластан-10% |
