Спідниця Бордовий Аярі
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 086600000 |
| SKU : | 8660000042 |
-
1548.00₴
Доступні варіанти
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Бордовий |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Tricotag, Sale, Новий Рік, Распродажа, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Спідниця |
| dop_sezon | Осінь; Зима |
| Material | ТрикотажМасло/Змішані |
| Season | Осінь Зима |
| Style | Glamour |
| Відсоток уцінки | 53 |
| Довжина виробу | 62 см |
| Категорія товару | Спідниця |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват стегон | 46 |
| Напівобхват талії | 33,5 |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 67 см |
| Особливості крою | Прилеглий |
| Размір моделі | 42 |
| Розмір | 42 |
| Склад | Поліестер-70% |
| Склад2 | Коттон-15% |
| Склад3 | Лайкра-15% |
