Спідниця Сірий Холлі
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 069860000 |
| SKU : | 6986000042 |
-
1428.00₴
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Сірий |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Sale, Распродажа, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Спідниця, Трапеція |
| dop_sezon | Весна; Літо |
| Material | Костюмка/Змішані |
| Season | Весна Літо |
| Style | Classic |
| Відсоток уцінки | 75 |
| Властивості товару Фільтрсео | Трапеція |
| Довжина виробу | 75 см |
| Категорія товару | Спідниця |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват стегон | 46,5 |
| Напівобхват талії | 33,5 |
| Обхват стегон | 93 см |
| Обхват талії | 67 см |
| Особливості крою | Трапеція |
| Размір моделі | 42 |
| Розмір | 42 |
| Склад | Віскоза-50% |
| Склад2 | Коттон-30% |
| Склад3 | Поліестер-20% |
