Сукня Чорний Магія
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 071940000 |
| SKU : | 7194000042 |
-
1308.00₴
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Чорний |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Sale, Распродажа2, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Сукня |
| dop_sezon | Весна; Літо |
| Material | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Season | Весна Літо |
| Style | Romantic |
| Відсоток уцінки | 64 |
| Довжина виробу | 130 см |
| Довжина рукава | 30,5 см |
| Категорія товару | Сукня |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват грудей | 46 |
| Напівобхват стегон | 50 |
| Напівобхват талії | 40 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Особливості крою | Трапеція |
| Размір моделі | 42 |
| Розмір | 42 |
| Склад | Поліестер-50% |
| Склад2 | Віскоза-50% |
