Сукня Чорний Макао
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 095550000 |
| SKU : | 9555000044 |
-
3348.00₴
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Чорний |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Sale, Распродажа |
| dop_ith_category | Сукня |
| dop_sezon | Весна |
| Material | Віскоза/Целюлозні |
| Season | Весна |
| Style | Mix |
| Відсоток уцінки | 64 |
| Довжина виробу | 104 см |
| Категорія товару | Сукня |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват грудей | 48,5 |
| Напівобхват стегон | 51,5 |
| Напівобхват талії | 48,5 |
| Обхват грудей | 97 см |
| Обхват стегон | 103 см |
| Обхват талії | 97 см |
| Особливості крою | Трапеція |
| Размір моделі | 44 |
| Розмір | 44 |
| Склад | Бавовна-80% |
| Склад2 | Віскоза-20% |
