Сукня Сірий АлІзе
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 074400000 |
| SKU : | 7440000042 |
-
1668.00₴
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Сірий |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Sale, Новий Рік, Распродажа, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Сукня |
| dop_sezon | Зима; Осінь |
| Material | ШовкАрмані/Целюлозні |
| Season | Зима; Осінь |
| Style | Glamour |
| Відсоток уцінки | 74 |
| Довжина виробу | 94 см |
| Довжина рукава | 60 см |
| Категорія товару | Сукня |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват грудей | 46 |
| Напівобхват стегон | 49,5 |
| Напівобхват талії | 44 |
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват стегон | 91 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Особливості крою | Приталений |
| Размір моделі | 42 |
| Розмір | 42 |
| Склад | Поліестер-70% |
| Склад2 | Коттон-15% |
| Склад3 | Лайкра-15% |
