Сукня Синій Волна
| Продавець: | Lesia |
| Виробник: | Lesia |
| Модель: | 076450000 |
| SKU : | 7645000042 |
-
1,548.00₴
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
Запит товару можна зробити через форму "Контакт з продавцем"
| Характеристики | |
| Color | Синій |
| Data Fid | Ні |
| dop_category | Sale, Распродажа2, Остання ціна, Цінопад |
| dop_ith_category | Сукня |
| dop_sezon | Весна; Літо |
| Material | Бавовна/Натуральні |
| Season | Весна Літо |
| Style | Sea |
| Відсоток уцінки | 46 |
| Довжина виробу | 93 см |
| Категорія товару | Сукня |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Напівобхват грудей | 43,5 |
| Напівобхват стегон | 47,5 |
| Напівобхват талії | 39 |
| Обхват грудей | 87 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Особливості крою | Трапеція |
| Размір моделі | 42 |
| Розмір | 42 |
| Склад | Коттон-90% |
| Склад2 | Еластан-10% |
